Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Takie i wiele innych życzeń padło podczas spotkania opłatkowego Wójta Gminy Klukowo i Przewodniczącego Rady Gminy z Radnymi, sołtysami, pracownikami Urzędu Gminy, Dyrekcjami szkół i jednostek samorządowych oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Spotkanie zaszczycili swą obecnością kapłani z parafii naszej gminy oraz ks. Andrzej z Łomży. Zebranych powitał i jako pierwszy złożył życzenia Wójt Gminy Klukowo Piotr Uszyński. Fragmenty Pisma Świętego odczytał ks. Lech Szymczyński. Do zebranych zwrócił się także ks. Marek Wróblewski z parafii w Kuczynie.

Był czas na opłatek i mnóstwo ciepłych życzeń składanych sobie nawzajem przez uczestników spotkania. Była także wspólna wigilia samorządowa z kolędami i odpowiednimi potrawami.

Kończy się kolejny rok działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie. Jubileuszowy. To już 10 lat od czas, gdy w styczniowe południe pierwsi goście przestąpili próg Ośrodka. Dziś GOK ma stałych gości, znajomych i liczne grono przyjaciół.

Wszystkim tą drogą składam gorące podziękowania za dotychczasową współpracę i wspieranie działalności Ośrodka i życzę błogosławionych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz nieustających sukcesów w Nowym 2016 Roku.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie