Rada Programowa GOK

W dniu 5.11.2015 r. o godz. 1900 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie odbyło się pierwsze posiedzenie Społecznej Rady Programowej Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie.

Skład Rady:

1. Pan Józef Lupa Przewodniczący Rady

2. Pan Sławomir Dąbrowski Zastępca Przewodniczącego Rady

3. Pani Barbara Zarzecka Sekretarz Rady

4. Pani Alicja Kurasińska członek Rady

5. Pan Bartosz Matanowski członek Rady

6. ks. Lech Szymczyński członek Rady

Dyrektor GOK zapoznał członków Rady z wnioskiem złożonym do Narodowego Centrum Kultury w sprawie dofinansowania organizacji zajęć w 2016 roku. Omówiono także szczegóły gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

W kolejnym punkcie zapoznano się z realizacją Planu Pracy na 2015 r. oraz projektem budżetu na 2016 r.

W trakcie dyskusji padły następujące wnioski :

1. Zaprosić do uczestnictwa w pracach Rady przedstawicieli Kuczyna i Wyszonek

Kościelnych : panią Jadwigę Puchalską i pana Andrzeja Tymińskiego.

2. Przedstawić członkom Rady projekt Planu Pracy na 2016 rok do oceny i zgłoszenia

ewentualnych uwag.

3. Zaplanować kolejne spotkanie na początek grudnia celem zaopiniowania ostatecznej

wersji Planu Pracy na 2016 r. przed jego przedłożeniem do akceptacji przez Wójta Gminy.