Oferta programowa Gminnego Ośrodka Kultury

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury zaprasza osoby zainteresowane tańcem, śpiewem oraz grające na instrumentach do współpracy przy projektach:

- kapela ludowa

- zespół tańca

- zespół wokalny

Zapisy w godzinach pracy GOK do końca września. Organizacja projektu jest uzależniona od ilości chętnych.

Dyrektor GOK informuje o inicjatywie powstania w GOK Społecznego Klubu Filmowego.

Osoby chętne do uczestniczenia w pracach Klubu zapraszam 18 września o godz. 19.00 na projekcję filmu połączoną z sformalizowaniem SKF.

We wrześniu GOK ogłosi konkurs „ Nie piję, nie palę, nie biorę – jestem ok. ”. Konkurs jest organizowany dzięki współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Gminy w Klukowie.

Od września zapraszam do odwiedzania kącików komputerowych z przeglądarkami internetowymi. W GOK uruchomiono 3 stanowiska a w Gminnej Bibliotece Publicznej 2.

Zapraszam do odwiedzania Gminnego Ośrodka Kultury.