I Festiwal Pieśni Maryjnej Klukowo

3 maja o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Klukowie odbył się I Festiwal Pieśni Maryjnej. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli proboszcz Parafii pw. NMP Cz. w Klukowie ks. Lech Szymczyński i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie Leszek Koliński.
       Festiwal otworzył gospodarz spotkania, ks. Lech Szymczyński witając gości: księży Marka Wróblewskiego z Kuczyna i ks. Wojciecha Jaszczuka z Hodyszewa oraz Sekretarz Urzędu Gminy w Klukowie panią Henrykę Szklaruk, wykonawców i publiczność i wraz z Dyrektorem GOK życzyli wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć. Następnie seniorka pani Helena Karolewska przeczytała zebranym własny wiersz o Janie Pawle II. Festiwal został zainaugurowany.
       Publiczność gorąco przyjęła występy wykonawców, a byli to:
- chór Klubu Seniora przy GOK w Klukowie pod opieką Leszka Kolińskiego
- schola przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Kuczynie pod opieką Anny Malej
  i Łukasza Kolińskiego
- schola przy Parafii NMP Cz. w Klukowie pod opieką Anety Boguckiej i Zbigniewa Godlewskiego
- Izabela Wyszyńska z Parafii NMP Królowej Świata w Wojnach Krupach z opiekunem
  Andrzejem Wyszyńskim
- schola przy Parafii NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie pod opieką Tomasza Paducha
       Festiwal uświetnili goście: schola przy Parafii Wniebowzięcia NMP z Hodyszewa oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie pod dyrekcją pana Tomasza Paducha.
       Uczestnicy Festiwalu zostali nagrodzeni pamiątkowymi grawer tonami, statuetkami, dyplomami i pamiątkowymi znaczkami.
       Tuż po występach Dyrektor GOK zaprosił wszystkich gości i wykonawców na poczęstunek sponsorowany przez firmę Delikatesy Centrum.
Patronat medialny INFO-DNIA Wysokie Mazowieckie

ZAPRASZAMY DO GALERII