Gminne obchody Dnia Dziecka 2015

31 maja plac za Gminnym Ośrodkiem Kultury wypełnił się milusińskimi, które tego dnia świętowały gminne obchody Dnia Dziecka. Dzieci miały do dyspozycji zjeżdżalnię, King Junglee, czyli dmuchany labirynt, eurobungiee i trampolinę, wszystko oczywiście nieodpłatnie. Nie zabrakło stoisk z lodami, pop cornem i watą cukrową oraz kebabem, hamburgerami i zapiekankami. Mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami zaproponowali maluchom artyści z białostockiego Teatru Forma. Na placu pojawiły się także postacie bajkowe : Konik Filip i Papa Smerf. Odważniejsi mogli pojeździć na kucyku i pozwolić na pomalowanie swych buziek.

Pogoda dopisała, goście także. Nasz festyn odwiedzili przedstawiciele zarówno władz wojewódzkich w osobie pana Jerzego Leszczyńskiego jak i lokalnych z Wójtem Gminy Klukowo panem Piotrem Uszyńskim i Przewodniczącym Rady Gminy panem Andrzejem Tymińskim.

Nagrody sponsorował Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu oraz Dyrektor GOK.

Zapraszam do fotogalerii.